Pięć największych błędów stylistycznych popełnianych przez mężczyzn

1. ZAKUPY BEZPOŚREDNIO Z PÓŁKI Z WYPRZEDAŻAMI

Szukanie świetnych okazji to świetna zabawa i wszyscy uwielbiamy brać udział w fajnych wyprzedażach. Niestety, to odbiera skupienie i zamiar od naszego wyglądu. Pójście prosto na półkę z wyprzedażami, zamiast na półkę z ubraniami marki, którą kochasz, powoduje, że tracisz szansę na ubrania, które naprawdę do Ciebie przemawiają. Po uzyskaniu zrozumienia, co czuje się najlepiej, a następnie można scour tych sprzedaży dla właściwych kawałków.

2. NIEPODEJMOWANIE RYZYKA

Podejmowanie celowego ryzyka w swoim stylu, aby zobaczyć, co działa, a co nie, to pomoże Ci rozwijać się do następnego poziomu. Może to być przejście od wykończenia z olejkiem do brody do wykończenia z balsamem do stylizacji, lub może to być próba zaprezentowania koloru, który normalnie jest onieśmielony przez. Dzięki temu dowiesz się również, jakie inne opcje są dostępne dla Twojego stylu! Podejmując ryzyko, na pewno znajdziesz marki i produkty, które sprawią, że będziesz zadowolona.

Oczywiście, nie chodzi tylko o ubrania. Wypróbuj także różne style zarostu i fryzur (każdy jest ciekawy, czy zgoli głowę, prawda?).

3. DBANIE O TO, CO MYŚLĄ O TOBIE INNI

Wszyscy w społeczeństwie czujemy presję, aby wyglądać i zachowywać się w określony sposób - wiele z tej presji jest wywołana przez nas samych. Oddziel się od przekonania, że powinieneś przejmować się tym, co myślą inni - większość ludzi tak naprawdę nie zwraca uwagi na Twój wygląd. My w Beardbrand chcemy, abyś przyjął styl, w którym TY czujesz się komfortowo - niezależnie od tego, jaki to styl.

4. KUPOWANIE UBRAŃ, KTÓRE NIE PASUJĄ

Znalezienie ubrań, które pasują na Ciebie, może zająć trochę czasu. Czasami oznacza to, że ubrania dla Twojego typu ciała mogą być droższe - to niefortunna nazwa tej gry. Kiedy już zidentyfikujesz ubrania, które chcesz i lubisz, łatwiej będzie Ci szukać ich na wyprzedażach i w outletach. Nie bój się zabrać niektórych ubrań do krawca, aby upewnić się, że noszą się tak, jak powinny się nosić.

Pamiętaj - twój styl to *twoja* wygoda i dopasowanie. Jeśli lubisz bardziej obcisłe ubrania, to oczywiście będzie Ci wygodniej w dżinsach slim fit niż komuś, kto preferuje workowaty krój.

5. NIEWŁAŚCIWE PLANOWANIE BUDŻETU

Zdecydowanie powinieneś mieć solidny budżet na swoją garderobę, wizyty u fryzjera i produkty pielęgnacyjne. Pomoże Ci to zaplanować swój wygląd i odpowiednio wydać pieniądze. To również ogranicza Cię - dzięki temu kupujesz "z głową" i tylko właściwe produkty.

WRAP UP

Mamy nadzieję, że to było pomocne! Wiemy, że mamy stylowych widzów, ponieważ inwestujesz w swoje produkty i ubrania, więc chcielibyśmy dowiedzieć się od Ciebie, jaka jest Twoja filozofia stylizacji. Zostaw komentarz z poradami, których się trzymasz lub z tym, co pomogło Ci znaleźć swój wygląd!

Autor

Natalia Kurzajewska

Redakcja morzebyc.pl