8 miejsc, w których można kupić uniformy medyczne w mieście Meksyk

 1. Strona główna
 2. Blog AgendaPro Health
 3. 8 miejsc, w których można kupić uniformy medyczne ...

Jeśli masz centrum medyczne lub gabinet lekarski, w którym pracuje kilku specjalistów, jednym z materiałów, które musisz mieć zawsze przygotowane, są uniformy medyczne. W tym sensie można znaleźć uniformy dla różnych pracowników ośrodka, takich jak lekarze, pielęgniarki i inni pracownicy służby zdrowia.

W tym artykule opowiemy o najlepszych sklepach, a w wielu przypadkach fabrykach, w których można kupić mundury medyczne w Mexico City.

Sklepy z artykułami medycznymi w mieście Meksyk (CDMX)

Garley

Znajduje się w Iztapalapa i jest jednym z najlepszych sklepów ze strojami medycznymi z ponad 10-letnim doświadczeniem. Oferują m.in. odzież szpitalną, pielęgniarską i jednorazową, a także meble i narzędzia medyczne. Na stronie internetowej można znaleźć ich katalog i poprosić o wycenę.

 • Strona internetowa: http:
  //www
  .garley.com.mx/Dirección:
  Eje 6 Sur No. 4 Col. Santa María Aztahuacán, Del. Iztapalapa 09500 Mexico City.
  Telefon: (55) 59159251Mundury Klinik

Jest to firma działająca na rynku od ponad 30 lat, zlokalizowana w Colonia Buena Vista. Produkują uniformy dla lekarzy i szefów kuchni. Na swojej stronie internetowej oferują "najnowocześniejsze uniformy" i twierdzą, że produkują odzież, która jest w stanie wytrzymać codzienne narażenie na działanie czynników zewnętrznych. Wykorzystują one opatentowaną technologię Clin Repel, która odpycha płyny. Ich katalog jest dostępny na stronie internetowej, gdzie można złożyć zamówienie bez kosztów wysyłki. Ma 23 oddziały w całym Meksyku.

 • Strona internetowa: https://www.clinik.com/
  Adres: Axis 1 Poniente (Guerrero) 148 Col. Buenavista Delegation, Buenavista, 06350 Mexico City, CDMX, Meksyk.
  Telefon: +52 55 5546 8447.

Mundury Cecy de México

Firma w 100% meksykańska, zlokalizowana w colonia doctores, specjalizująca się w uniformach medycznych i pielęgniarskich. Oświadczają, że są zobowiązani do zaspokajania potrzeb swoich konsumentów w sposób skuteczny i ciągły. Charakteryzują się one szeroką gamą produktów, takich jak: suknie, spodnie, buty, mundury, instrumenty i akcesoria. Jest to jeden ze sklepów o największym asortymencie produktów medycznych i najlepszych cenach na rynku.

 • Strona internetowa: https://uniformescecy.com.mx/uniformes-medicos-uniformes.html
  Adres: Dr. Pasteur 111, Doctores, Cuauhtémoc, 06720 Mexico City, CDMX, Meksyk.
  Telefon: +52 55 5578 5446.

Mundury Tanyre

Firma z 36-letnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą uniformów, zwłaszcza wysokiej jakości uniformów medycznych. Na swojej stronie internetowej podkreślają, że "zapewniają spersonalizowaną obsługę w doskonałej cenie, zawsze starając się być najlepszym wyborem na rynku". Firma ma klientów w całym Meksyku i posiada oddziały w największych miastach, takich jak Guadalajara i Monterrey. Na stronie internetowej można sprawdzić ich katalog, a firma oferuje wysyłkę na terenie całego kraju. Można je znaleźć w Colonia Roma Sur.

 • Strona internetowa: http://www.tanyre.com/
  Adres: Av. Baja California 37 B, Roma Sur, 03630 Mexico City, CDMX, Meksyk.
  Telefon: +52 55 5264 8103.

Sandel Médica

Firma Sandel Médica powstała w 2012 roku w Chiconcuac, w stanie Meksyk, jako projektant mody dla służby zdrowia, z szerokim katalogiem filipinek, piżam chirurgicznych, fartuchów medycznych, obuwia itp. Od początku istnienia firmy wsłuchiwano się w opinie i preferencje klientów, aby tworzyć produkty, które nie tylko zaspokajają ich potrzeby, ale wykraczają poza nie, zapewniając im najwyższy komfort i bezpieczeństwo, a także nowoczesny i oryginalny design. Mają oddziały w mieście Meksyk, w Chiconcuac (stan Meksyk), w Puebla (stan Puebla), w Guadalajara (stan Jalisco), w Leon (stan Guanajuato) i w Ciudad Mante (stan Tamaulipas). Sklep CDMX znajduje się w dzielnicy Granjas Modernas. Ze względu na pandemię zamknięto sklepy w Mexico City i Puebla, ale zawsze można złożyć zamówienie na ich stronie internetowej, a oni dostarczą je do każdego miejsca w kraju.

 • Strona internetowa:
  https://sandelmedica.mx/Dirección: Calz. San Juan de Aragón 259, Granjas Modernas, 07460 Mexico City, CDMX, Meksyk.
  Telefon: +52 55 7090 0629

Uniformy medyczne Piyamedic

Piyamedic to firma specjalizująca się w dostarczaniu pracownikom służby zdrowia importowanych uniformów chirurgicznych i klinicznych. Oferują one szeroką gamę modeli, tkanin, kolorów i wzorów. Każda ze sprzedawanych przez nich marek posiada innowacyjne funkcje, które zapewniają równowagę między wysoką jakością a komfortem, jakiego oczekują klienci. Mają oddziały w dzielnicach Roma, Tlalpan i Lindavista.

 • Strona internetowa: https://www.piyamedic.mx/
  Adres: Av. Baja California 14, Roma Sur, Cuauhtémoc, 06760 Cuauhtémoc, CDMX, Meksyk.
  Telefon: +52 55 5564 0416

Uniformy medyczne Klaci

Jest to firma projektująca i produkująca uniformy medyczne, charakteryzująca się innowacyjnością i jakością swoich modeli.
Jak podaje strona internetowa firmy, charakteryzuje ją projektowanie odzieży w oparciu o awangardę i trendy w modzie stosowane w sektorze medycznym, dzięki czemu jest ona estetyczna, nie zapominając o tym, że jest to odzież robocza.
Dysponują one zakładem produkcyjnym o wydajnym czasie przetwarzania, który gwarantuje dotrzymanie terminów dostaw, a także skomputeryzowanym sprzętem do haftowania logo.

 • Strona internetowa: https://uniformesmedicosklaci.com/
  Adres: De los continentes #63, Bosques de Aragon, 57170 Nezahualcóyotl, Méx., MéxicoTelefon
  : +52 55 1454 0675

Uniformy medyczne Gallantdale

Firma założona w 2009 r. w kolonii Roma Sur, powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb tysięcy profesjonalistów w dziedzinie zdrowia i gastronomii. Zajmują się produkcją i dystrybucją szlafroków, piżam, filipinek i mundurków w Meksyku.
Do produkcji uniformów dla pracowników służby zdrowia i gastronomii używa się materiałów włókienniczych, w których zastosowano zaawansowaną technologię włókien, przędzy i tkanin
.

 • Strona internetowa: https:
  //www
  .gallantdale.com/Dirección:
  Eje 3 Sur 36A, Roma Sur, Cuauhtémoc, 06760 Mexico City, CDMX, Meksyk.
  Telefon: +52 55 5264 4564

Autor

Natalia Kurzajewska

Redakcja morzebyc.pl