Jak jeść z brodą i wskazówki, które musisz znać

Posiadanie brody wiąże się z wieloma problemami. Jedzenie i picie może być trudne, jeśli nie wiesz, od czego zacząć. Wszyscy mamy problemy z jedzeniem, zwłaszcza gdy jesteśmy poza domem. Restauracje stały się naprawdę dobre w ukrywaniu ilości sosu w daniu. Więc kiedy się w nie wgryziesz, kawałki jedzenia i krople mogą trafić wszędzie na twoją brodę i wąsy. Po pewnym czasie można się do tego przyzwyczaić i nauczyć się jeść inaczej.

Dotyczy to głównie sytuacji, gdy jesz poza domem. Jeśli jesteś w domu, jedz, co chcesz i sprzątaj po sobie. Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić z napojami, jest poproszenie o nie w kubku na wynos, lub kubku na wynos dla naszych przyjaciół w UE. Ma on ten mały otwór, więc nie skończysz zanurzając swoje wąsy w drinku.

Serwetki są twoim najlepszym przyjacielem. Używaj ich po każdym kęsie, aby upewnić się, że nie trzymasz niczego w swojej brodzie. Zrób z tego nawyk, bo chcesz, by twoja broda była czysta i wolna od zanieczyszczeń. Nawet jeśli nic tam nie ma, to i tak jest to pomocne.

Unikaj jedzenia łyżkami. Kiedy jej używasz, wkładasz ją do ust, a następnie wyciągasz. Kiedy ją wyciągasz, ciągniesz za wąsy. Możesz też włożyć łyżkę, przekręcić ją, a następnie wyciągnąć. Ale to wygląda dziwnie w miejscach publicznych. Jeśli musisz zjeść zupę, wróć do kubka na wynos i jedz/pij zupę w ten sposób. Jeśli są w niej kawałki, możesz je potem zjeść widelcem.

Przybory kuchenne są Twoim najlepszym przyjacielem. Nawet jeśli twoje jedzenie nie wymaga noża i widelca, to i tak o wiele łatwiej jest zjeść hamburgera w kawałkach niż całego na raz i mieć go na całej brodzie. Mógłbyś unikać tych wszystkich potraw, ale są one po prostu tak cholernie dobre.

Autor

Natalia Kurzajewska

Redakcja morzebyc.pl