7 sposobów, na które prawdopodobnie zabiłeś już swoją brodę

Eric powraca, aby opowiedzieć o siedmiu najważniejszych rzeczach, które zabiją twoją brodę. Po pięciu latach istnienia Beardbrand słyszał prawie każdy sposób, w jaki ktoś stracił swoją brodę. Przejdziemy do najczęstszych, które widzieliśmy, jak trafiają na biurko Beardbrand, od najmniej do najbardziej powszechnych.

7. PALENIE

Palenie zabija twoje zdrowie i twoją brodę. Zdarzyło się kilka przypadków poparzeń na brodach i wąsach.

6. PICIE

Alkohol może być szkodliwy dla Twojego zdrowia. Twoja broda nie zapali się, jeśli za dużo wypijesz. Kiedy jesteś pijany, nie myślisz jasno i robisz rzeczy, których możesz żałować dla swojej brody.

5. DEPRESJA

Gdy twój umysł wpadnie w marazm, sprawy w świecie fizycznym mogą być nieco skomplikowane. Golenie brody wydaje się być jak zrzucenie nowego liścia, aby wyjść z depresji. A niektórzy faceci wykorzystują swoją depresję jako powód do zapuszczenia brody i pokonania depresji. Ma to więc swoje zalety w obu scenariuszach.

4. PRESJA RÓWIEŚNIKÓW

Twoi bliscy, a nawet szef, mogą wywierać na Ciebie presję, abyś zgolił brodę. Jest to bardzo realne zagrożenie, które może doprowadzić do tego, że na stole nie będzie jedzenia. Czasami powiedzenie "f*** ty" swojemu szefowi nie jest tego warte. A czasami powiedzenie tego swojej drugiej osobie nie jest tego warte. Istnieją sposoby, aby przekonać ich, że twoja broda nie jest taka zła. Po prostu daj im znać, jak dobrze ją pielęgnujesz i dbasz o nią.

3. BARBERY

Nie każdy fryzjer zna się na technikach przycinania. Większość z nich potrafi dobrze przyciąć włosy na głowie, ale nie wszyscy potrafią zapuścić brodę. Czasami jest to jednak Twoja wina. Czasem trudno jest powiedzieć, czego się chce, a Ty wychodzisz z domu z poczuciem, że nie poszedłeś na strzyżenie. A potem po prostu obcinasz ją po powrocie do domu. Na szczęście oferujemy wiele treści, które mogą pomóc innym fryzjerom nauczyć się nowych sposobów strzyżenia brody.

2. PRZYCINARKI DO BRODY

Są one świetnym narzędziem i mogą pomóc Ci uzyskać dokładny wygląd i wrażenie tego, co chcesz osiągnąć, ale łatwo jest popełnić błąd, kiedy przycinasz brodę w domu. Potem po prostu go odrzuć, bo nie wiesz, jak go naprawić. Następnym razem podwójnie sprawdź osłonę.

1. IGNORANCJA

Wielu facetów myśli, że w ciągu kilku dni będą mieli ogromną brodę jak Eric, nie zdając sobie sprawy, że jego zapuszczanie trwało pięć miesięcy. Potem wariują przy pierwszej oznaki loków lub fal. Albo golą ją przy pierwszej oznaki swędzenia.

Autor

Natalia Kurzajewska

Redakcja morzebyc.pl