Dlaczego królewski styl zarostu jest tak popularny do dziś?

Chcesz wiedzieć "dlaczego królewski styl brody jest tak popularny do dziś"?

Jeśli tak, to łapcie popcorn i miłej lektury!

Kiedy mówimy o Royal Beard Style,

nasz umysł sięga daleko wstecz.

W przeszłości ten styl zarostu był bardzo popularny wśród mężczyzn, ale czy myślisz, że Royal Be

ard Style nadal może być modny?

Przekonajmy się!

Być może nie usłyszysz wielu ludzi mówiących o Royal Beard Style, ale możesz zobaczyć wiele twarzy, które nadal będą nosić Royal Beard Style

.

Mówi się, że przeszłość powinna pozostać przeszłością, ale ja uważam, że niektóre rzeczy są warte tego, by mieć przyszłość, nie sądzisz?

Tak samo jest w przypadku królewskiego zarostu, nie jest to tylko moda z dawnych czasów, ale ten styl zarostu wciąż wyznacza poważne cele w zakresie zarostu i jest bardzo modny.

Królewskistyl zarostu jest czasami określany również jako królewska kozia

bródka, ponieważ daje bardzo znajomy wygląd koziej bródki, ale w bardziej królewski sposób.

Jeśli zastanawiasz się czym jest Królewski Styl

Zarostu? Albo jak przyciąć ten styl zarostu w domu? Nie martw się, już za kilka minut odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Spis treści

 • Co to jest królewska stylizacja brody?
 • Chcesz przyciąć królewską brodę w domu?
  • Jak przycinać królewską brodę w domu?
  • Dodatkowe wskazówki
 • Czy powinieneś zdecydować się na królewską stylizację brody?
 • Czy kozia bródka i królewski styl zarostu to to samo?
  • Królewski styl brody
  • Kozia bródka
 • Jaka jest historia królewskiej brody?
 • Podsumowanie

Co to jest królewski styl brody?

Co to jest Królewski Styl Zarostu?

Jeśli nie wiesz co to jest Królewski

Styl Zarostu i chcesz, żeby ktoś to dla Ciebie zdefiniował, pozwól mi pomóc!

Królewski

styl zarostu charakteryzuje się wąsami i paskiem brody wokół podbródka, dlatego można go również określić mianem koziej bródki.

Ten styl zarostu nie tylko nosi nazwę królewskiej brody, ale także nadaje Ci królewski wygląd.

Włosy po obu stronach podbródka i wąsy mogą być długie i spiczaste, aby nadać fryzurze nieco bardziej królewski i władczy wygląd, ale wąsy i broda nie powinny się ze sobą łączyć.

Czy chcesz Chcesz przyciąć królewski styl brody w domu?

Zawsze przedstawiam krótkie i ważne kroki dotyczące zapuszczania lub przycinania różnych rodzajów zarostu i tak samo będzie tym razem.

Jestem tutaj z przewodnikiem, który zawiera dokładne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać idealny styl królewskiej brody.

Królewski styl bro

dy nie jest tak naprawdę skomplikowany do przycinania lub wzrostu, więc możesz go przycinać w domu, jeśli chcesz.

Musisz tylko zanotować kroki, powinieneś mieć odpowiednie i dobrej jakości narzędzia. Upewnij się również, że postępujesz zgodnie z instrukcjami.

Kroki przycinania królewskiego zarostu w domu

Krok 1.

Jak zawsze wspominam w przypadku większości stylów zarostu, początkowym krokiem jest zawsze zapuszczenie pełnej brody, ponieważ o wiele łatwiej jest przycinać i kształtować brodę, jeśli jest pełna i gęsta, ale tak! To może pochłonąć trochę Twojego czasu.

Krok 2.

Teraz, kiedy masz już pełną brodę, potrzebujesz odpowiednich narzędzi, aby zacząć. Zanotuj narzędzia, których możesz potrzebować; Przydatne narzędzia do przycinania i stylizacji brody.
 1. Nożyczki
 2. Dobrej jakości maszynka do golenia
 3. Trymer
 4. Żel do golenia
 5. Grzebień

Krok 3.

Grzebień jest jednym z najważniejszych narzędzi do przycinania każdego rodzaju zarostu. Upewnij się więc, że masz dobry grzebień, który powinien być dostosowany do grubości i długości Twojej brody.

Krok 4.

Teraz, kiedy masz już grzebień, rozczesz wszystkie włosy na twarzy i kieruj się w dół, aby określić dokładną długość brody.

Step5.

Zmniejsz długość zarostu przed goleniem, do czego przyda się trymer. Możesz również pozostawić lekką ilość włosów na policzkach zamiast golić się na czysto, ale to już zależy od Ciebie.

Krok 6.

Teraz możesz zacząć przycinać swoją brodę i nadać jej kształt koziej bródki. Oczyść okolice szyi i policzków. Postaraj się nadać brodzie konkretny kształt.

Krok 7.

Podczas przycinania zachowaj otwarty umysł i staraj się nie przycinać zbyt mocno. Utrzymuj brodę w symetrycznym kształcie. Ten krok może być trudny. Teraz jeśli masz niskiej jakości trymer, nigdy nie będziesz w stanie przyciąć niektórych obszarów wokół królewskiej brody, a jeśli masz złą żyletkę to istnieje ogromna szansa, że się skaleczysz.

Krok 8.

Teraz zanim przystąpisz do golenia, skutecznie opłucz twarz ciepłą wodą. Następnie należy nałożyć żel do golenia, ponieważ zmniejsza on szanse na skaleczenia i podrażnienia.

Krok 9.

Do golenia użyj dobrej maszynki na żyletki. Podczas golenia bądź bardzo delikatny, ponieważ naprawdę nie chcesz się zaciąć na twarzy zamiast na królewskiej brodzie.

Krok 10. Na koniec użyj precyzyjnego trymera, aby nadać zarostowi ostatni szlif. Jak zapewne wiesz, precyzyjny trymer zapewni Ci schludny wygląd, tak jakbyś miał swoją brodę wystylizowaną przez profesjonalistę. Po stylizacji królewskiej brody

nie zapomnij o nawilżaniu.

Dodatkowe wskazówki

Nie zapomnij umyć wszystkich używanych narzędzi, zwłaszcza trymera, ponieważ musi on być czysty, aby można go było użyć następnym razem.

Przy takiej stylizacji zarostu, fryzura Quiff będzie wyglądać doskonale i nada jej bardzo klasyczny wygląd.

Myślę, że ważne jest, abyś pamiętał o swojej fryzurze, wybierając dowolną stylizację brody, ponieważ obie te rzeczy odgrywają taką samą rolę w zmianie Twojego wyglądu na dobre.

Broda i fry

zura są jak para, którą trzeba do siebie dopasować, aby wyglądać idealnie.

Z pomocą tych wszystkich kroków, możesz przyciąć Royal Beard Style

w domu.

Czy powinieneś zdecydować się na Royal Beard Style?

Tutaj znajdziesz najlepsze

poradyKrólewski

styl zarostu

to jeden z najbardziej kultowych i seksownych stylów zarostu. Dzięki niemu wyglądasz jak ogolony, ale nadal masz męski zarost.

Teraz, kiedy już wiesz, że broda królewska nie jest starą modą, ale jest modna, to Twoje następne pytanie może brzmieć: czy powinieneś ją nosić, czy nie?

Czy będzie pasować do twojej twarzy?

Pozwól, że pomogę Ci tutaj,

Przy różnych typach zarostu, upewniam się, że wymienię listę wszystkich kształtów twarzy, które będą idealne, ale jeśli dany styl zarostu pasuje do wszystkich typów kształtów twarzy, to nie muszę o nich wspominać. Prawda?

Royal Beard Style

jest jednym z nich.

Ten styl zarostu pasuje do każdego kształtu twarzy i to jest jedna z najlepszych cech tego stylu.

Ponieważ ten styl zarostu daje Ci dwa w jednym pakiecie (broda i czyste golenie), może to być świetny wybór dla każdego rodzaju kształtu twarzy.

Więc nie bądź zbyt zajęty myśleniem i po prostu idź za tym! Jeśli podoba Ci się ten styl zarostu wystarczająco.

Gdybyś mnie zapytał, całkowicie polecam ten styl zarostu, ponieważ pasuje on do każdego kształtu twarzy, daje dużo fajniejszy wygląd i można go łatwo przyciąć w domu.

Czy kozia broda i królewski styl zarostu są takie same?

Chociaż królewski styl zarostu przypomina kozią

bródkę, są to jednak dwa różne style zarostu.

W przypadku brody królewskiej, brodzie towarzyszą fajne wąsy. Królewska broda to również styl spiczastej brody.

Królewski styl brody

Royal Beard Style

Goatee

Kozia bródka bez wąsów (klasyczna kozia bródka)

Tak jak w przypadku koziej bródki, broda znajduje się na podbródku i zazwyczaj nie ma więcej włosów na twarzy (niektóre style koziej bródki mogą mieć również wąsy). Ponadto kozia bródka jest bardziej zaokrąglona i jest polecana dla osób o okrągłym kształcie twarzy.

Różnica jest niewielka, ale zauważalna.

Kozia bródka jest zazwyczaj gruba, podczas gdy królewski styl zar

ostu jest cieńszy i przycinany z zachowaniem precyzyjnych szczegółów, o których należy pamiętać.

Jaka jest historia królewskiej brody?

Na pewno słyszałeś już wcześniej nazwę brody Van Dyke

'a, ale ta broda jest brodą królewską.

Jest to zaskakująco prawdziwe, jeśli zobaczysz zdjęcia, nie jest to tak trudne do uwierzenia, ale ludzie zazwyczaj wymieniają obie te brody oddzielnie.

Dzieje się tak dlatego, że być może mówią o Royal Beard Style

, ale nie do końca wiedzą o czym mówią.

Styl Van Dyke został nazwany na cześć słynnego malarza Anthony'ego Van Dyke'a. Ten styl zarostu był popularny wśród europejskich rodzin królewskich przez ponad 100 lat (wXVII

wieku).

Od imienia króla Karola I broda ta nazywana jest czasem "Charlie"

. Król Anglii Karol 1Królewska

broda wiąże się z królewską historią.

Czasami, kiedy patrzę wstecz w czasie, jestem zaskoczony, jak twórczy był świat, chociaż mówią, że jest to era nowoczesna, ale historia ma również pewne osiągnięcia, które nigdy nie zostały zobaczone ponownie.

Zakończenie

Jestem osobą, która lubi historię i tak mi się podobało mówienie o słynnym historycznym, królewskim stylu brody, ale czy Tobie się podobało czy nie?

Królewska broda jest podobna do koziej, ale nie jest do końca kozia.

Bardziej przypomina, gdy do koziej bródki dodasz klasyczne wąsy, a także zmniejszysz szerokość brody, tak aby wyglądała jak pasek pod brodą.

Ten styl zarostu nie tylko królował w przeszłości, ale jest również bardzo popularny w teraźniejszości. Ludzie naprawdę podziwiają Royal Beard Style

, i wydaje się, że ten styl brody może przejść długą drogę w przyszłości, ponieważ wygląda bardzo fajnie.

Jeśli chcesz mieć brodę Royal Be ard Style i chcesz ją przycinać w domu, możesz skorzystać z mojego przewodnika i upewnić się, że używasz skutecznych narzędzi. Tak jak umiejętności są ważne przy przycinaniu brody, tak i narzędzia są bardzo ważne.

Autor

Mikołaj Roztocki

Redakcja morzebyc.pl