Najlepsza fryzura dla Harry'ego Kane'a (jak ją wykonać?)

Rok 2018 był rokiem, w którym doszło do starć między królewskimi drużynami piłkarskimi różnych krajów. To była oszałamiająca podróż dla fanów piłki nożnej.

Nie tylko gwiazdorzy nas zadziwili, ale również niektórzy niedocenieni gracze dostali światło reflektorów na co zasługują.

Harry Kane fryzura

Takim niesamowitym wykonawcą był Harry Edward Kane. Harry Kane to niesamowity piłkarz reprezentacji Anglii. Czy masz ochotę na fryzurę Harry'ego Kane'a? W takim razie jesteś we właściwym miejscu.

Był znany ze swoich umiejętności i talentu, które sprawiły, że znalazł się w centrum uwagi podczas różnych światowych wydarzeń. Wraz z tymi umiejętnościami, jego wspaniały wygląd roztopił serca milionów.

Spis treści

 • Czym charakteryzuje się fryzura Harry Kane?
 • Czy możesz mieć fryzurę Harry'ego Kane'a?
 • Jak zrobić fryzurę na Harry'ego Kane'a?
  • 1. Przygotuj włosy na przyjęcie fryzury Harry Kane.
  • 2. Obróbka górnej części fryzury Harry Kane.
  • 3. Wykonaj boczną i tylną część fryzury jak u Harry'ego Kane'a.
  • 4. Dodaj kolor.
 • Wnioski

Czym wyróżnia się fryzura Harry'ego Kane'a?

Ten piłkarz próbował już kilku fryzur. Jednak wszystkie te fryzury łączy jeden motyw przewodni. O tym właśnie będziemy mówić w tym artykule.

Jako fan, jeżeli chcesz to zachować dla siebie, podążaj za nami. Zobaczmy jednak najpierw, czym charakteryzuje się fryzura Harry'ego Kane'a.

Fryzura Harry'ego Kane'a
 1. Jego struktura włosów jest prosta. Gęstość włosów jest średnia.
 2. Kształt twarzy Harry'ego jest typu podłużnego. Można powiedzieć, że jest to coś pomiędzy diamentem a podłużnym kształtem twarzy.
 3. W tej fryzurze wyczuwalny jest też lekki posmak quiffu.
 4. Kolor włosów to ciemny blond.
 5. Długość włosów musi wynosić co najmniej 3 cale w górnej części. Boki muszą mieć mniej niż 2 cale.

To najważniejsze cechy jego fryzury. Pozostałe szczegóły zostaną jednak omówione w trakcie procesu.

Czy możesz mieć fryzurę Harry'ego Kane'a?

Szczerze mówiąc, jeżeli chcesz mieć taką samą fryzurę jak Harry Kane, musisz mieć proste włosy. Włosy kręcone i falowane nie będą pasować do tej fryzury. Jest na to sposób, jeżeli wyprostujesz włosy.

Po drugie, najlepsze kształty twarzy to trójkątny, podłużny i rombowy. Inne niż te kształty twarzy nie będą odpowiednie dla fryzury Harry Kane. Jeżeli jednak nie chcesz, by wyglądała ona tak, jak wygląda, jeżeli jesteś zadowolona tylko z fryzury, nie krępuj się.

Jak zrobić fryzurę na Harry'ego Kane'a?

Obcięcie włosów Harry'emu Kane'owi będzie łatwe, jeśli odwiedzisz fryzjera. Jednak tutaj przedstawię Ci krok po kroku jak zrobić fryzurę Harry Kane. Tak więc, niezależnie od tego, czy robisz to sam, czy instruujesz fryzjera, będziesz miał przewagę.

Fryzura Harry Kane

1. Przygotuj włosy do wykonania fryzury Harry Kane

Przygotowanie włosów do dalszego procesu jest bardzo ważne. Jak wspomniano wcześniej, musisz zapuścić włosy na wysokość co najmniej 3 cali.

Spożywaj zdrową dietę, aby szybciej rosły włosy. Witamina B12, witamina C i witamina A to główne składniki, które wpływają na wzrost włosów. Kontynuuj codzienne spożywanie pokarmów zawierających te składniki.

Lepiej jest unikać fast foodów, gdy osiągasz swój cel. Kontynuuj to przez 4 tygodnie.

Wreszcie, zewnętrzne odżywianie jest również ważne. Codziennie używaj oleju, aby odżywić cebulki włosów. Raz w tygodniu używaj szamponu i odżywki. Twoje włosy będą rosły lśniące i mocne.

2. Stylizacja górnej części fryzury Harry Kane

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

 • Rozczesz włosy w kierunku do tyłu. Ponieważ od dłuższego czasu nie układałaś włosów, użyj nożyczek, by wyrównać ich długość na całej głowie (tylko w górnej części).
 • Ponieważ środkowa część jest już gotowa, przejdź teraz do części przedniej. Nie ma żadnego istotnego zadania dla części przedniej, jednak wymagana jest mała korekta.
 • Zrób przegrodę po obu stronach górnej części głowy.
 • Teraz po dowolnej stronie, wykonaj proste cięcie o długości 1 cala (weź dowolną stronę zgodnie z linią podziału).
 • Po drugiej stronie, pozwól trymerowi na ostre cięcie. Po obu stronach, upewnij się, że dopasowujesz linie włosów dokładnie do skóry.

3. Wykonaj boczne i tylne partie jak w przypadku fryzury Harry Kane.

 • To będzie łatwe. Tutaj musisz zachować 2 cale długości włosów. Wyreguluj nożyczki, aby zrobić to prawidłowo.
 • Rozczesz te dwie partie w kierunku do dołu od linii podziału.
 • Z tyłu, wszystko będzie tak samo. Wysokość 2 cali będzie idealna także dla pleców.

4. Dodaj kolor

To jest ostatni krok. Ciemny blond to kolor jego włosów. Jeśli chcesz mieć jakiś inny lub chcesz zachować jego naturalny kolor, wybór z pewnością należy do Ciebie. Ja jednak polecam Ci nie farbować ich.

Jak to będzie zrobione, upewnij się, że nakładasz żel na włosy. Utrzymuj ten proces przez co najmniej jeden tydzień. Wynika to z faktu, że Twoje włosy muszą się dostosować do stylu, który prezentujesz. Dobrą alternatywą może być także wosk do włosów. Nie zapominaj o codziennym czesaniu, zwłaszcza gdy włosy są mokre.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że fryzura Harry Kane jest dla Ciebie krystalicznie czysta. Byłoby lepiej, gdybyś zachował jego zdjęcie podczas fryzury. Przeczytaj instrukcje podane powyżej i dopasuj je do obrazu. To da Ci dokładny pomysł dotyczący Twoich kroków.

Wiele stylowych fryzur jest dostępnych na naszej stronie. Kliknij tutaj, aby je sprawdzić.

Autor

Natalia Kurzajewska

Redakcja morzebyc.pl